Ana sayfa GÜNDEM  Soydaş’tan Tuna’ya hayırlı olsun ziyareti

 Soydaş’tan Tuna’ya hayırlı olsun ziyareti

637
0

Ankara Şehiriçi Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Soydaş’a ziyarette  Oda yöneticileri de eşlik etti.

Oda Başkanı Ercan Soydaş, Tuna’ya, 15 Temmuz’daki FETO darbe girişimi ve sonrasında halk otobüsçülerinin birlik ve beraberlik içerisinde verdiği demokrasi mücadelesinde yaşadıkları olayların görsellerinden, mesaj ve belgelerinden oluşan  “Bir Milletin Yeniden Diriliş Destanı Anısına” isimli  albümü takdim etti. Soydaş, 15 Temmuz’da demokrasiye sahip çıkan halk otobüsçülerinin yaşadıklarından yola çıkarak 15 Temmuz’un unutulmaması, gelecek kuşaklara aktarılması için albümü hazırladıklarını dile getirdi.

Konuşmasının devamında halk otobüsçülerinin çalışmaları ve sorunları hakkında bilgilendirmede bulunan Soydaş, Başkan Tuna’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, halk otobüsçülerini ilgilendiren konulara katkı sunmak ve görüş bildirmek için hazır olduklarını belirtti.

Soydaş ve yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da sorunların tespiti ve sorunların çözümü yönünde ortak akıl ve hakkaniyet içerisinde hareket edeceklerini, önerilerin oluşturulmasına ve  yapılacak değerlendirmelere her zaman açık olduğunu, vatandaşa hizmet noktasında işbirliği içerisinde gayret göstereceklerini kaydetti.