Ana sayfa GÜNDEM PTO’dan Gazetecilere Jest

PTO’dan Gazetecilere Jest

359
0
PAYLAŞ

Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetimi, geçtiğimiz gün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe özel bir yemek organizasyonu düzenledi.

Polatlı Ticaret Odası, geçtiğimiz gün Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri PTO Restoranda yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Polatlı Ticaret Odasınca düzenlenen Gazeteciler Günü Yemeğine, PTO Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstiklal Gazetesi, Duatepe Gazetesi, Polatlı Postası Gazetesi, Ankara Bölge Gazetesi, Radyo Hür ve Radyo Kent, sahipleri ve personelleri katıldı. PTO Başkanı Ulvi Sakarya, yemekte yaptığı konuşmada; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum, şehrimize değer katıyorsunuz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi. Sonrasında tüm katılımcılara PTO tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Doğum günü sürprizi

Düzenlenen yemekte ayrıca bir sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı. PTO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Barış’ın doğum gününün 10 Ocak olması tesadüfüyle, PTO Başkanı Sakarya ve Yönetimi, Barış’a sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemek organizasyonu sonunda toplu fotoğraf çekilmesi ile gece sona erdi.