Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya’dan Çocuklara Özel Ücretsiz Sinema

Başkan Yıldızkaya’dan Çocuklara Özel Ücretsiz Sinema

691
0

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın çocuklar için gerçekleştirdiği proje kapsamında Polatlı Belediye Sineması tarafından 7 – 14 – 21 ve 28 Ocak tarihlerinde ücretsiz sinema etkinliği düzenlenecek.

‘Harfler Sussun Emojiler Konuşsun’ parolası ile çekilen ‘Emojiler’ filmi Ocak ayı içerisinde her Pazar saat 11.00’de Polatlılı çocuklar için perdelerini açacak. 13 Eylül Kültür Merkezi’ne Pazar günü Saat 11.00’de gelen tüm çocuklara ücretsiz olarak gösterilecek olan filmde; ailelerde çocuklarına eşlik edebilecekler. Bilgi almak isteyen vatandaşlar; 621 18 26 nolu telefon üzerinden Polatlı Belediye Sineması’na ulaşabilirler.

Emojiler

‘Sevimli Emojiler’, internet ve mobil üzerinden mesajlaşırken, perde arkasında neler olduğunu, nasıl zorluklar, komik olaylar ve nasıl maceralar yaşandığını beyaz perdeye taşıyacak. Emojiler, hareketli, çılgın ve bir o kadar da eğlenceli maceralarıyla izleyiciyi güldürecek. Zalim dijitalin insanların haberleşmesini kesmek için, “@” işaretini çalacağı filmde emojiler haberleşmeyi geri getirebilmek için, mücadele edecekler.