DOLAR 8,6323-0.39%
EURO 10,1337-0.3%
ALTIN 489,45-0,42
BITCOIN 374525-3,91%
Ankara
22°

AÇIK

13:02

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Odacı, adaylığını açıkladı

Odacı, adaylığını açıkladı

ABONE OL
3 Ocak 2018 11:00
Odacı, adaylığını açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı Emlakçılar Odası Eski Başkanı Adnan Odacı, 9 Ocak’ta yapılacak olan Emlakçılar Odası Genel Kurulu öncesi Başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Polatlı Emlakçılar Odası Eski Başkanı ve Polatlı Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Adnan Odacı, dün yönetiminde yer alan isimlerle birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Odacı, 9 Ocak’ta yapılacak olan Polatlı Emlakçılar Odası seçimleri öncesi adaylık açıklamasında bulundu. Odacı, 2014-2017 döneminde Polatlı Emlakçılar Odasında başkanlık görevini yürütmüştü.

“Görev sürem boyunca dolu dolu bir dönem geçirdim”

Emlakçılar Odası Başkan Adayı Adnan Odacı, dün yaptığı basın açıklamasında önceki dönemde yaptığı hizmetlerden söz etti. Odacı; “Kamuoyunun da yakından bildiği gibi, 17 Şubat 2014 tarihinde. Emlak Müşaviri meslektaşlarımın yüksek teveccühü ve desteğiyle, Polatlı Emlakçılar Odası Başkanı seçildim. Öncelikle şunun altını çizmek istiyorum, başkanı olmaktan şeref duyduğum odamızda, görev sürem boyunca dolu dolu bir dönem geçirdim. Odamızın disiplinli bir şekilde çalışması, meslektaşlarımız arasındaki koordinasyon ve dayanışmanın sağlanması adına, çok önemli adımlar attım. Dönemimizde, emlak müşavirleri arasındaki sıkıntıları en aza indirdim. 2015 yılında, Polatlı Emlak Müşavirleri Derneğini kurdum. Bu çaba ve gayret üst kuruluşlarımızın da dikkatini çekmiş olmalı ki aynı yıl TEMFED (Türkiye Emlakçılar Federasyonu), yönetimine girme başarısını gösterdim. Bugün Polatlımız Emlak Müşavirlerinin en tepe kuruluşunda temsil ediliyor. Bu bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Yine dönemimde, Belediye, Tapu Dairesi, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Mal Müdürlüğü, Milli Emlak, Ziraat Odası, İlçe Tarım Müdürlüğü, üst kuruluşlar ile iyi ilişkiler kurdum. Meslektaşlarımın yaşadığı tüm sorunları, ilgili mercilere ileterek, çözüme kavuşmasını sağladım.”dedi.

“Her bir üyemin çıkarını korumaya söz veriyorum”

Meslektaşlarının yoğun isteği üzerine yeniden aday olduğunu açıklayan Başkan Adayı Odacı; “2018 yılının ilk ayında yapılacak olan Odamız seçiminde, meslektaşlarımdan gelen yoğun talep ve istek üzerine, Emlakçılar Odası başkanlık seçimi için yeniden aday olmaya karar verdim. Oluşturduğum yönetim kurulunda, her biri birbirinden kıymetli arkadaşlarım var. Onlar da bizimle aynı doğrultuda hizmet aşkı güden insanlar. Kazanmamız halinde tek ses, tek yürek üyelerimize hizmet edeceğiz. En önemlisi odamızı Polatlı’da bulunan tüm emlak müşavirlerimizle birlikte yöneteceğiz. Kıymetli üyelerimiz, esnaflarımızı temsilen yukarıda ismini saydığımız kurumlarla aynı şekilde yakın ilişkileri sürdürmeye devam edeceğim. Her bir üyemin çıkarını korumaya söz veriyorum. Alım satımlarda mutlaka sözleşme belgesi düzenleyeceğiz, ayrıca yer gösterme belgesi de düzenleyeceğiz. Komisyonları her iki taraftan tahsil edeceğiz. Her yıl istişare toplantısı yapacağız. Odamız adına, yarım kalan bazı çalışmaların olduğunu düşünüyorum. Meslektaşlarımdan teveccüh görmem halinde, çok daha köklü hizmetlerde bulunacağım. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Hepinize sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyor, desteklerinizi bekliyorum.”cümlelerine yer verdi.

Başkan Adayı Odacı ve Yönetimindeki İsimler:

Başkan Adayı Adnan Odacı. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Gürsel Peker, Hasan Doğan Bilgiç, İsa Çimenlik, Şükrü Yetik, Bayram Can, Mustafa Nuri Akdoğan. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Mustafa Kemal Dinçer, Harun Özdemir, Ferdi Karakuş.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.