Ana sayfa GÜNDEM MHP İstişare Toplantısı Yapacak

MHP İstişare Toplantısı Yapacak

747
0

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı, Ankara İl Yönetimi ve Milletvekillerinin de katılacağı kapsamlı bir toplantı organizasyonu yapacak.

MHP İlçe Teşkilatında geniş kapsamlı bir istişare toplantısı yapılacak. Toplantı Perşembe günü saat 19.00’da Güldeste Konakta yapılacak. MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör, yapılacak toplantıyla alakalı dün bir basın açıklamasında bulundu.

Güngör, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak MHP Ankara İl Başkanlığının koordinesinde 21/12/2017 Perşembe günü saat 19:00 da Cumhuriyet Mah. Turan Caddesi’nde bulunan Güldeste Konak Düğün Salonunda tüm ülküdaşlarımızın katılacağı genişletilmiş istişare toplantısı yapılacaktır. Toplantıya MHP Ankara İl Başkanımız Turgay BAŞTUĞ, MHP Ankara milletvekillerimiz Erkan HABERAL ve Mustafa MİT, Belediye Başkanımız Mürsel YILDIZKAYA, MHP Merkez Yürütme Kurulu üyelerimiz, ve Ankara İl Başkanlığı Yöneticileri katılacaktır. Bulunduğumuz her ortamda, söylediğimiz bir söz var. Meşveret yani görüş alış verişinde bulunmak sünnettir. Bizim büyük bir iddiamız var, biz 2019 yılında  yapılacak seçimlerde başarılı olacağız. Bu bizim yaptığımız çalışmaları değerlendirerek ortaya koyduğumuz bir iddiamızdır. Tabi ki bu iddiamızı gerçekleştirebilmek için hepimize büyük görevler düşüyor. Bu nedenle yapılacak istişare toplantımız Polatlı’mız ve camiamız için olumlu ve hayırlı olacaktır. Bir bütün çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde gerçekleşecek İstişare Toplantımıza tüm partililerimiz, Ülküdaşlarımız, Ülkücü Hareket gönül veren tüm dava arkadaşlarımız davetlidir.”