Ana sayfa GÜNDEM Bu Eğlence Kaçmaz!

Bu Eğlence Kaçmaz!

781
0

Son yılların en çok konuşulan yerli komedi-mizah temalı filmi “Aile Arasında” Polatlı Sinemasında Polatlı’yı güldürmeye devam ediyor.

Gülse Birsel gibi usta bir senaristin elinden çıkmasının yanında, kadrosunda Demet Evgar ve Engin Günaydın gibi iki başarılı başrol oyuncusunu barındıran, vizyona girdiği günden bu yana ülke genelinde de büyük yankı uyandıran “Aile Arasında” Polatlı Sinemasında gösterilmeye devam ediyor. Filmi Polatlı’da ilk on günde yaklaşık 2000 kişi izledi. Film, Polatlı sinemasında Perşembe günleri hariç, 13.30-16.30-19.30 seanslarında gösteriliyor. Siz de bu eğlenceyi kaçırmak istemiyorsanız acele edin.

Özet ve Detaylar

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Filmin Künyesi

Yönetmen: Ozan Açıktan Senaryo: Gülse Birsel Tür: Komedi, Aile. Oyuncular: Erdal Özyağcılar, Engin Günaydın, Fatih Artman, Demet Evgar, Şevket Çoruh, Derya Karadaş, Su Kutlu, Devrim Yakut.