Ana sayfa GÜNDEM İSTİKLAL GAZETESİ ORADAYDI… Beştepe Kız Futsal Takımı, Bölge Finallerinde…

İSTİKLAL GAZETESİ ORADAYDI… Beştepe Kız Futsal Takımı, Bölge Finallerinde…

1252
0

Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı, Ankara Okul Sporları İl Müsabakalarında finalde kaybetti.Ankara ikincisi olan temsilcimiz Ankara  Bölge Finallerinde yarışacak.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ortak koordinasyonu ile düzenlenen Okul Müsabakalarında kızlar ve erkekler dalında finaller Cebeci Yaşar Sevim Hentbol Salonunda Perşembe günü yapıldı.İlçemizden Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı,uzun bir maraton sonrası çeyrek ve yarı final maçlarını kazanarak  Ankara’da  Cebeci Yaşar Sevim Hentbol Salonunda yapılan finallere katılma başarısını gösterdi.

Katıldıkları müsabakalarda ilçemizi en iyi şekilde temsil eden Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı, finalde Mamak Şehit Ali Alıtkan Spor Lisesi ile karşılaştı. Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı bu maçta rakibinin üstün oyunu karşısında varlık gösteremedi ve final maçını 12-3 ‘lük farklı skorla kaybetti.

Perşembe günü Ankara İli liselerarası Futsal müsabakaları ödül töreni  Cebeci Yaşar Sevim Hentbol Salonunda saat 13.30’da yapıldı. Bu maçı ve ödül törenini İstiklal Gazetesi spor muhabiri Mehmet Işık takip etti. Bu maça ait fotoğraf ve video görüntülerini gazetemiz sitesinde bulabilirsiniz.

Beştepe Lisesi Kızları bu sonuçla kızlar dalında Ankara’da ikinci oldu ve Türkiye genelinde yapılacak Ankara Bölge seçmelerine katılma hakkı kazandı. Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Futsal Takımı önümüzdeki günlerde yeri ve tarihi belirlenecek bölge müsabakalarına  katılarak Ankara yı temsil edecek.