Ana sayfa GÜNDEM Süper Ligde Polatlı’nın Galibiyet Serisi Devam Ediyor

Süper Ligde Polatlı’nın Galibiyet Serisi Devam Ediyor

604
0

Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi mücadelesinde kendi sahasında Ardeşen Gençlik Spor’u ağırlayan Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı sahadan 28 – 27 skorla ayrılarak galibiyet serisini devam ettirdi.

Yeni Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen zorlu mücadeleyi maç boyunca sergilediği güzel oyunu ile kazanan Polatlı’nın Sultanları seyircilerin takdirini topladı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından kurularak başarılı performansı ile kısa sürede Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Bayan Hentbol Takımı; ligin zorlu takımlarından Ardeşen Gençlik Spor’u mağlup ederek Avrupa’ya göz kırptı. Her hafta Yeni Kapalı Spor Salonu’nu doldurarak Polatlı’nın Sultanlarını yalnız bırakmayan taraftarlar maç sonrası galibiyeti oyuncular ile birlikte kutladı.

Başkan Yıldızkaya Mücadeleyi Tribünden İzledi

Zorlu mücadeleyi tribünden takip eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya maç sonrası yaptığı açıklamada; “Süper Lig’de sergilediği başarılı performans ile bizleri gururlandıran takımımız galibiyet serisini devam ettirdi. Farklı branşlarda takımlarımızın başarılarını gördükçe spora yapılan yatırımın şehrimiz için ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Ardeşen Gençlik Spor’u zorlu mücadelede mağlup eden sporcularımızı kutluyor; yönetimimize ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum. ” Şeklinde konuştu. ​