Ana sayfa GÜNDEM Ankaragücü formasıyla turnuvaya renk katıldılar

Ankaragücü formasıyla turnuvaya renk katıldılar

613
0
PAYLAŞ

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının geleneksel futbol turnuvasında Ankaragücü formasıyla sahaya çıktılar.

Toplamda 25 takımın, 400 civarında Mali Müşavir ve stajyerlerin katıldığı turnuvanın açılışında, Ankara Serbest Muhasebeci, Ankara Mali Müşavirler Odasının Denetleme Kurulu Üyesi Sebahattin Gül tarafından kurulan Angora ve Angora Nostalji takımları, Ankaragücü formaları ile sahaya çıkarak, turnuvaya farkındalık kattı.

Sebahattin Gül, “Ankara da Ankaragücü ismini ön plana çıkartmak düşüncesi ile sarı lacivert Ankaragücü formalarıyla turnuvaya başladık. Burada amacımız Ankaragücü algısı üzerine bir değer katmak.” dedi.

Turnuvanın yirmi yılı aşkın süredir düzenlendiğini belirten Gül, Ankara’da kurumlar arası futbol turnuvasında Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının üst üste üç yıl Ankara şampiyonu olduğunu söyledi. Turnuvanın amacının meslektaşlar arası yeni arkadaşlık ve dostlukların kurulması, var olanların pekiştirilmesi olduğunu ifade eden Gül, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda turnuva kazananının dostluk ve centilmenlik olacağını kaydetti.