Ana sayfa GÜNDEM Evlenecek Çiftlere Müjde; Tüm İhtiyaçlarınız Burada!

Evlenecek Çiftlere Müjde; Tüm İhtiyaçlarınız Burada!

1449
0

Evlenecek çiftlere; gelinliğinden organizasyonuna, fotoğraftan videoya kadar birçok ihtiyacı tek adreste sunan Bay Video ve Organizasyon, dün görkemli bir törenle kapılarını açtı.

Bay Video ve Organizasyon, dün Cumhuriyet mahallesi Menteşe caddesi No: 32 (Müftülük karşısı) adresinde açıldı. Açılış törenine; Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İlçe Müftüsü Hayri Cihangiri, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarından isimler, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış kurdelesinin dualarla kesilmesinin ardından, davetliler mekanı gezdi, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

2018 yılında bomba gibi kampanyalar

İşletme sahipleri Bengü-Yahya Gürsakal, yaptıkları açıklamada; “Düğün hazırlıklarında zaman oldukça önemli. Biz burada zaman kaybını önleyerek, ailelerin kapı kapı gezmesi yerine tüm ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyoruz. Düğün, Nişan, açılış organizasyonlarını bünyemizde bulunduruyoruz. Amacımız müşteriyi yormadan, zaman kaybı olmadan tüm ürünleri daha uygun ve kaliteli şekilde sunmak. Temelimiz fotoğraf ve video fakat sektördeki diğer eksiklikleri görerek tecrübelerimizden yola çıkarak böyle bir oluşum içine girdik. 2018 yılında bomba gibi kampanyalarla gireceğiz. Düğün yapacaklara hesaplı paketler sunacağız.”dedi.