Ana sayfa GÜNDEM Tarihte Bugün

Tarihte Bugün

458
0
PAYLAŞ

11 Eylül 2007

Ankara S.M.M.M. Odası Polatlı Temsilciliği Yeni Binasını Açıyor

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Polatlı Temsilciliği Cumhuriyet Mahallesi, Necatibey Caddesi, No:36’da bulunan hizmet binası bugün saat 16:00 da yapılacak törenle açılacak.

Bugün saat 16:00 da yapılacak olan açılış törenine Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odalar Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Mehmet TİMUR ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Metin POLAT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Odasının eski yönetim kurulu üyeleri ve meslek mensupları katılacaklar.

Ankara S.M.M.M. Odası Polatlı Temsilcisi Süleyman NAZLI açılış ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada “Bugün Cumhuriyet Mahallesi Necatibey Caddesi, NO:36 da bulunan yeni hizmet binamızın açılışını saat 16:00 da gerçekleştireceğiz. Açılışımıza Ankara’dan katılacak olan konuklarımızın dışında Polatlı Kaymakamı Sayın Hüseyin EKER’i, Belediye Başkanı Yakup ÇELİK, Emniyet Müdürü Metin TANRIVER, Vergi Dairesi Müdürü İlhami YÜZER, Sivil Toplum Kuruluşları, Banka Müdürleri, esnafımız ve tüm Polatlı halkımızın da katılmasını bekliyoruz” dedi

10 Eylül 1985

60 Milyon Harcanacak Hastane Polikinlik inşaatının Temeli önümüzdeki hafta içinde Sağlık Bakanı tarafından atılacak

İlçemiz Devlet Hastahanesi polikinlik inşaatının temeli önümüzdeki hafta içinde atılacak.Son yıllarda çevre ilçelerinde büyük ölçüde yararlandığı bölge hastanesi durumuna gelen ve 13 doktorla vatandaşa sağlık hizmeti veren hastanemiz tam teşekkülü hastane durumuna getirecek olan polikinlik inşaatına 60 milyon lira harcanacak.

Önümüzdeki hafta içinde atılması planlanan temel atma törenine büyük bir ihtimalle Sağlık Bakanı Mehmet Aydın’ında katılacağı öğrenildi.

Hastane kalarifer tesisatının bulunduğu alan üzerine yaptıracak ve önümüzdeki  yıl  hizmete açılacak olan Polinkinlik,üç katlı olarak yapılıp bu katlara şimdi ki binadaki bazı servisler taşınacak ve hastanenin sağlık hizmetleri daha verimli hale getirilecek.Hatane yapımına 60 milyon lira harcanması planlanan polikinliğine harcanacak paranın bir bölümüde Hastane koruma Derneğince hayırseverlerden sağlanan paralarla bitirilecek.