Ana sayfa GÜNDEM Eylül Ayı Son Meclisi Toplandı

Eylül Ayı Son Meclisi Toplandı

967
0

Polatlı Belediye Meclisi Eylül Ayı son meclis toplantısı perşembe günü saat 18.00’de Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

Polatlı Belediye Meclisi Eylül Ayı ikinci birleşim birinci oturum son meclis toplantısı yaptı. Toplantıya; Cemal Özalp, Turan Alper Irak, Seyithan Öztürk, Mehmet Aytekin, İsmail Hakkı Akgök, Ali İhsan Yaşar, Aysel Demir,  Alaattin Liman, Mithat Atak, Serpil Öztürk, Eşref Yücel ve İlhan Kırpık mazeretleri nedeni ile katılmadılar. Eylül ayının son meclis toplantısında salonda 15 Meclis Üyesi, gündeminde ise 9 madde yer aldı.

İşte gündemde yer alan maddeler;

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olan; 2018 Mali Yılı Performans Programı ile ilgili konunun müzakeresi, “İptal-İhdas Kadroları” ile ilgili konunun müzakeresi, “140176 Ada 4 Nolu Parselin ASKİ’ye Devri Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi. İmar Ve Bayındırlık Komisyonuna Havale Olunan; “İlçemiz Zafer Mah.(Gülveren Mah.)l/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Plan Revizyonu Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi, “Oto ve Halı Yıkamalar” ile ilgili konunun müzakeresi. Ulaşım Komisyonuna Havale Olunan; “İlçemizdeki Tüm Sinyalizasyon Eksikliklerinin ve Arızaların Giderilmesi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. Eğitim Ve Kültür Komisyonuna Havale Olunan; “Polatlı Belediyesinin Eğitim Hayatımıza Katkılarının Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Madde Bağımlılığı Araştırma Ve Önleme Komisyonuna Havale Olunan; “Madde Bağımlılığına Karşı Alınacak Önlemler” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Madde Bağımlıları ve Aileleri İçin Psikolojik Destek Verilmesi Hk.” ile ilgili önergenin müzakeresi.

Maddelerden 4’ü görüşüldü

Bu maddelerden; “Oto ve Halı Yıkamalar” ile ilgili konunun müzakeresi. Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olan; 2018 Mali Yılı Performans Programı ile ilgili konunun müzakeresi, “İptal-İhdas Kadroları” ile ilgili konunun müzakeresi, “140176 Ada 4 Nolu Parselin ASKİ’ye Devri Hk.” ile ilgili konunun müzakeresi. Görüşülerek kabul edildi.