Ana sayfa GÜNDEM Yıldırım, Adaylığını Açıkladı

Yıldırım, Adaylığını Açıkladı

1696
0

Polatlı’nın ve Şoför Camiasının yakından tanıdığı isimlerden Hacı Yaşar Yıldırım, dün düzenlediği basın toplantısı ile Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı.

Eski Oda Başkanlarından Rahim Yıldırım’ın yeğeni, Şoför Camiasının yakından tanıdığı isimlerden Hacı Yaşar Yıldırım, Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına Aday olduğunu açıkladı. Yıldırım, dün Meşhur Polatlı Çorbacı’da öğle yemeğinde yerel basın mensupları ile buluştu. Yıldırım, önümüzdeki Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. Yıldırım, yaptığı açıklamada; “Günümüz şartlarında hantal yapısından kurtularak modern yapıda bir oda ve faaliyet içerisinde olacağız” dedi.

“Camiamıza daha kaliteli ve iyi bir hizmet vermek için yola çıktık”

Dün bir basın toplantısı düzenleyerek Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına Aday olduğunu açıklayan Hacı Yaşar Yıldırım, konuya ilişkin yaptığı basın açıklamasında; “Bugün buraya gelen tüm basın mensubu arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Burada toplanmamızın sebebi bilindiği gibi önümüzdeki dönem gerçekleşecek olan Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odamızın bir seçimi var. Bizler de bu yolda şoför esnafımıza camiamıza daha kaliteli ve iyi bir hizmet vermek anlamında yola çıktık. Ben 1972 Polatlı doğumluyum, yıllardır ben kendimi bildim bileli şoför camiası içerisinde direksiyon sallıyor, hizmet veriyorum. 3 kuşaktır ata mesleğimiz şoförlüktür, halende devam etmekteyim. İşte bu vesileyle çevremin destek ve katkılarıyla önerileriyle Allah nasip ederse önümüzdeki dönem gerçekleştirilecek olan Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odamızın seçimlerinde başkan adaylığımı siz değerli basın mensuplarının önünde kamuoyu ile paylaşmak istedim, inşallah Allah nasip eder teveccüh olur seçilirsem esnafımızın rahat edeceği çalışmalara hep birlikte imza atacağız.”ifadelerine yer verdi.

Yıldırım: “Daha kapsamlı ve daha iyi hizmetleri ile konuşulur ve takdir edilir bir Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odası…”

Yıldırım, açıklamasının devamında; “Günümüz şartlarında hantal yapısından kurtularak modern yapıda bir oda ve faaliyet içerisinde olacağız. Esnafımızın iyi gününde kötü gününde her zaman yan yana omuz omuza vererek içlerinden gelen bir isim olarak odamızı gerçek sahipleri olan esnafımızla idare edecek onlarla düşünüp, onlarla yapacağımız tüm çalışmalarımızı uygulayacağız. Bu konuda bizlere desteklerini sağlayan amcam efsane başkan yıllardır oda başkanlığı yapmış olan değerli büyüğüm Rahim Yıldırım başta olmak üzere Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odamıza katkı ve destek sağlayan odamızı zor günlerinde dim dik ayakta tutan değerli ağabeylerimizin de katkı ve desteğiyle bu süreçte gitmedik kapı, sıkmadık el bırakmadan birebir görüşmelerle esnaf camiamızı ziyaretlerimiz olacaktır. Bu vesileyle daha kapsamlı ve daha iyi hizmetleri ile konuşulur ve takdir edilir bir Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odamızı hayata kazandırmak esnafımıza en iyi hizmeti sağlam için Polatlı Şoförler ve Otomobilciler Odamıza başkan adaylığımı açıklıyorum. Herkese teşekkür ediyorum.”dedi.