Ana sayfa GÜNDEM En Uzun Saç Polatlı’da!

En Uzun Saç Polatlı’da!

2662
0

Saçlarını zahmetsizce uzatmak isteyen hanımların tercihi Kaynak Uygulaması için, Murat Bayan Kuaförüne Türkiye’de olmayan 1 metre uzunluğunda saç geldi.

Birkaç yıl önce modası geçen ama son zamanlarda yeniden yükselişte olan uzun saç 2017’de Polatlılı hanımların da tercihi oldu. Fakat bilindiği gibi saç uzatmak oldukça zahmetli ve uzun süren bir iş. 2017 yılının trendi uzun saç dedik ama saçı kısa olanlar sakın bu yılı modanın gerisinde geçireceğim diye üzülmesin. Polatlı’nın gözde bayan kuaförlerinden Murat Bayan Kuaförüne giderek zahmetsizce saçlarınızı birkaç saat içerisinde uzatmanız mümkün. Modern aletler ve klasik yöntemleri geride bırakan kaynak işlemleri ile siz de 2017 yılının trendi uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

Türkiye’de eşi benzeri yok

Bilindiği gibi normal kaynak uygulamalarında kullanılan saçlar 65-70 santimetre boyunda oluyor. Bu ölçülerle sınırlı kalmak istemeyen hanımlar ise sevindirici haber, Murat Bayan Kuaförü Yetkili İsa Özpelit’ten geldi. Azerbaycan’dan ithal olarak getirdikleri 1 metre boyunda saçın Türkiye’de başka yerde bulunmadığını söyleyen Özpelit, ayrıca bu saçın %100 boyasız insan saçı olduğuna da dikkat çekti. 1 metre uzunluğunda bu saçı satın aldığınız takdirde istediğiniz renge de boyatma imkanına sahipsiniz. “İşimiz gücümüz saç” diyen Özpelit, Türkiye’de sadece 3 mekanda yapılan keratin bakım uygulamasını da Polatlı’da uyguladıklarını söyleyerek, saçına önem veren tüm hanımları Murat Bayan Kuaförü’ne beklediklerini dile getirdi.