Ana sayfa GÜNDEM Çepur’dan 5 Çocuklu Aileye Büyük Destek

Çepur’dan 5 Çocuklu Aileye Büyük Destek

1031
0

İlçemiz tanınmış ve sevilen isimlerinden, Polatlı Sobacılar Odası Başkanı ve Sinoplular Alçı Dekorasyon firması sahibi Cabbar Çepur, hayırsever kişiliğini bir kez daha ortaya koydu.

İlçemizde siyaset hariç her alanda faaliyet gösteren, hayırsever kişiliği ile tanınan Polatlı’nın sevilen ismi Sinoplular Alçı Dekorasyon firma sahibi Cabbar Çepur, 5 çocuklu Sevgi Yaman’ın evininin badana boya işlerini ücretsiz yaptı.

Sevgi Yaman, 5 kızıyla Çorum’dan Polatlı’ya gelerek burada yaşamını sürdürmeye çalışıyor. Yaman’ın eşi 15 yıl cezaevinde yatacak. Çocuklarına hem anne hem de baba olmaya çalışan Yaman’ın yaşları 3-18 arasında değişen 5 çocuğu var.

Verdiği bu hayat mücadelesinde ona bir destek de ilçemizin hayırsever kişiliği Cabbar Çepur’dan geldi. Çepur, Sinoplular Alçı Dekorasyon olarak, Yaman’ın evini hiçbir ücret almadan boya badana işlerini yaptı, evini kışa hazırladı. Yaman ve kızları bu desteği nedeniyle Çepur’a teşekkürlerini ilettiler. Başkan Çepur ise; “İmkanlarımız el verdiği müddetçe, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yardımına koşmaya her zaman hazırız” dedi.