DOLAR 8,56040.08%
EURO 10,11910.09%
ALTIN 496,050,37
BITCOIN 325161-1,78%
Ankara
28°

AÇIK

17:11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Polatlı Tarihinde Yapılan En Büyük Proje

ABONE OL
7 Ağustos 2017 11:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Polatlı’nın en yeni ve en büyük projesi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesini üstlenen MSB Grup Yapı Kartaltepe Firması Cumartesi günü Cüneyt Sertel (Polatlı Ticaret Odası Restaurant) Sosyal Tesisleri’nde sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.

Toplantıya MSB Grup Yapı Firması yetkilisi S. Mehmet Bakşi’nin davetlisi olarak, Kartaltepe AVM ve Konutları Satış Yetkilisi Mesut Aşgın, Polatlı’da yayın yapan gazete sahipleri, Radyo yetkilileri ve davetli çeşitli basın mensupları katıldı. MBS Firması yetkilisi S. Mehmet Bakşi; konuşmasında MBS Grup Yapı olarak bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle 1994 yılından bu yana yükselen teknolojileri kullanarak, insana saygılı, insanı memnun edecek, güvenilir, çağdaş, ihtiyaçları karşılayan, uzun ömürlü, doğaya saygılı yapılar inşa ederek insan memnuniyetini çoğaltmak üzerine kurulu büyüme stratejilerine vurgu yaptı.

Hedefimiz “Polatlı halkıyla ve esnafıyla bütünleşmek”

Polatlı’ nın en yeni ve en büyük projesi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesini üstlenen MSB Grup Yapı Kartaltepe Firması Cumartesi günü Cüneyt Sertel (Polatlı Ticaret Odası Restaurant) Sosyal Tesisleri’nde sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.

Toplantıya MSB Grup Yapı Firması yetkilisi S. Mehmet Bakşi’nin davetlisi olarak, Polatlı’ da yayın yapan gazete sahipleri, Radyo yetkilileri ve davetli çeşitli basın mensupları katıldı.’’ Polatlı’ nın en yeni ve en büyük projesi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesini üstlenen MSB Grup Yapı Kartaltepe Firması Cumartesi günü Cüneyt Sertel (Polatlı Ticaret Odası) Sosyal Tesisleri’nde sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya MBS Grup Yapı Firması S. Mehmet Bakşi’nin davetlisi olarak, Kartaltepe AVM ve Konutları Satış Yetkilisi Mesut Aşgın, Polatlı’da yayın yapan gazete sahipleri, Radyo yetkilileri ve davetli çeşitli basın mensupları katıldı.

“İhale sürecini takip ederek Polatlı’ ya geldik”

Konuşmasında MBS Grup Yapı olarak bünyesinde bulundurduğu şirketleriyle 1994 yılından bu yana yükselen teknolojileri kullanarak, insana saygılı, insanı memnun edecek, güvenilir, çağdaş, ihtiyaçları karşılayan, uzun ömürlü, doğaya saygılı yapılar inşa ederek insan memnuniyetini çoğaltmak üzerine kurulu büyüme stratejilerine vurgu yapan MBS Firması yetkilisi S. Mehmet Bakşi, kahvaltı sonrası şu açıklamayı yaptı: “Biz MSB Grup Yapı olarak, 1994 yılından beri alt yapı ve üst yapı olmak üzere güven inşa ediyoruz. Ege Bölgesi’nde birçok projelere imza attık. MSB Grup ve diğer firmamızın bünyesinde Polatlı’da bu yatırımımız var. İzmir Aliağa’da da bir AVM yatırımımız var. Manisa Akhisar’da bir konut projemiz var. Bunların total büyüklüğü aşağı yukarı 200 milyon lira civarı… Biz Polatlı’ya nasıl geldik, onu anlatayım. Polatlı’da resmi gazetede yayınlanan AVM ihale ilanının ardından ihale sürecini takip ederek Polatlı’ ya geldik. Polatlı’nın bir potansiyele sahip olduğunu gördük, arkadaşlarımız çalıştılar. İhaleye iştirak ettik ve kazandık. Bu ihale sürecinin akabinde yer teslim edildi. Biz projelerimize başladık. Hızlı bir şekilde yapılandırmamızı yaptık. Bugün de sizlerin huzurunda projelerimizi tanıtıyoruz.”dedi.

“Önceliğimiz Polatlı ve Polatlı Esnafı”

Polatlı’nın mevcut potansiyeline ve ihale sürecine ilişkin açıklamalar yapan Bakşi, Kartaltepe AVM’nin Polatlı’ya ve Polatlı esnafına katacağı değerler konusunda da açıklamalarda bulundu. Bakşi; “Buradaki hedefimiz, Polatlı halkıyla ve esnafıyla bütünleşmek… 2018’in 9. ayında AVM’yi Polatlı halkımızın hizmetine sunacağız. Bizim burada ilk tercihimiz Polatlı esnafı olacak, AVM’de ilk olarak Polatlı halkı olacak.”diyerek önceliğin Polatlı esnafı olacağını ifade etti. Öncelikler belirlenirken koşulların da olması gerektiğine vurgu yapan Bakşi; “Sizler de takdir ederseniz ki koşul olması gerekiyor, yani marka olması gerekiyor. Dolayısıyla markasını oluşturup kendisini hazır hisseden esnafımız her zaman gelebilir, kapımız açık. İhaleyi kazandıktan sonra Belediye Başkanımız bizden bir isteğinin olduğunu söyledi. Önceliğimizin Polatlı halkı olması gerektiğini belirtti. Bizim de çabamız o yönde… Esnafımız bize irtibat yerlerimizden ulaşsın ki bizim burada tek hedefimiz Polatlı esnaf” diyerek Polatlı esnafını kendileriyle irtibat kurmaya davet etti.

508 adet konut inşa edilecek

Projede 65 adet işyeri olduğunu belirten Bakşi, 40 bin 600 metrekare içerisinde Kartaltepe AVM’nin arkasında 508 adet konutun da inşa edileceğini belirtti. Satış ofisleri ve irtibat bürolarının oluşturulduğunu belirten Bakşi, daha şimdiden beklediklerinden çok daha fazla talep aldıklarını ve bu noktada kendilerine güvenen herkese teşekkür ettiklerini ifade etti. Cüneyt Sertel (Polatlı Ticaret Odası Restaurant) Sosyal Tesisleri’nde; Son derece düzenli ve özenli bir kahvaltı organizasyonu düzenleyen MBS Grup Yapı Firma yetkilisi S. Mehmet Bakşi, kahvaltı sonunda, basın mensuplarına katılımları için teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.