Ana sayfa GÜNDEM Mamak’ta açık hava sineması

Mamak’ta açık hava sineması

753
0

Mamak Belediyesi’nin ilçe sakinlerinden büyük ilgi gören “Sinema Akşamları” etkinliği bu yıl da sıcak yaz gecelerini açık hava sineması keyfiyle renklendirecek.

Sinema Akşamları, 7 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’de Mamak Başak Aile Merkezi’nde start alacak. Türk Sineması’nın önemli yapıtlarının yanı sıra günümüz filmlerinin de sergileneceği “Sinema Akşamları” etkinliği, Mamak’ın farklı noktalarında bir ay boyunca ücretsiz izlenecek. Gelenekselleşen Sinema Akşamları’na Mamaklıları davet eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Her yıl düzenlediğimiz Sinema Akşamları, yaz aylarının vazgeçilmez etkinliği haline geldi. Mamaklılar bu yaz da aileleri ve çocuklarıyla birlikte, vizyondaki son filmleri keyifle izleyebilirler” dedi.

Mamaklılar Ağustos’ta sinemaya doyacak

Birbirinden güzel sinema filmleriyle sinemayı mahallelinin ayağına getiren Mamak Belediyesi’nin etkinlik çerçevesinde “Bir Varmış Bir Yokmuş”  “Berlin Kaplanı”, “Kocan Kadar Konuş”, “İftarlık Gazoz”, “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Salako” filmleri sinemaseverlerle buluşacak. Sinema Akşamları Ağustos Ayı’nın sonuna kadar devam edecek.