Ana sayfa GÜNDEM Başkandan Kamyoncu ve Çiftçilere Ziyaret

Başkandan Kamyoncu ve Çiftçilere Ziyaret

196
0
PAYLAŞ

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Polatlı Ticaret Borsasında kamyoncu ve çiftçileri ziyaret etti. Kamyoncu ve çiftçilerle sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, kamyoncu ve çiftçileri ziyaret etti.  Çiftçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yıldızkaya; sorunları çözmek için elbirliğiyle çalışacaklarını ifade etti. Nüfusun büyük bir kısmının tarım ve hayvancılıkla geçimini sağladığı Polatlı’nın Türkiye genelinde örnek bir tarım kenti olduğunu söyledi.  Polatlımızın tarımda hak ettiği yere gelmesi için yoğun çaba harcadıklarını belirten belediye başkanı Mürsel Yıldızkaya; ” İnşallah üreticilerimiz bereketli bir yıl geçirmişlerdir, tüm çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum, her zaman kamyoncu ve çiftçi kardeşlerimizin yanındayız.’’ dedi.

Kamyoncu Esnafından Başkan’a Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde borsa garajını ücretsiz hale getiren Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya kamyoncu esnafından olumlu tepki aldı. Borsa garajının ücretsiz hale gelmesinden dolayı memnuniyetini dile getiren kamyoncular belediye başkanına teşekkürlerini ilettiler.