Ana sayfa GÜNDEM Şehit Ailelerine Ziyaret

Şehit Ailelerine Ziyaret

1136
0

“Polatlı protokolü  11 Temmuz Salı günü başlattığı şehit ailelerine ziyaret programını dün Şehit Ülker ve Kahraman aileleri ile sürdürdü.”

15 Temmuz Şehitleri Anma programları kapsamında şehir aileleri de İlçe protokolü tarafından ziyaret ediliyor.Dün İlçe Kaymakam Vekili Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk, Topçu ve Füze Okul Komutanı Tuğgeneral Hurşit Ağırcan, Belediye Başkanı Mürsel  Yıldızkaya, 58. Tugay Komutanı Tuğgeneral Aykut Tombul, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım ile Belediye Kültür Müdürü Veli Keskin, Şehit Ruşen Ülker ve Şehit Can Çalışkan ailelerini ziyaret ettiler.

Şehit aileleri 15 Temmuz şehitleri anma haftasında yapılan bu ziyaretlerden memnuniyetlerini ifade ederek ziyaretlere katılan ilçe protokolüne minnettarlarını ilettiler.Ziyaretler sırasında dualar okundu ve son derece duygusal anlar yaşandı.

İstiklal Gazetesi olarak “Vatan savunmamızda canlarını feda eden şehitlerimize bir defa daha Allahtan rahmet diliyor, onları unutmayacağız” diyoruz.