Ana sayfa GÜNDEM Bircan: “Haksızlık ve ahlaksızlık zirvede”

Bircan: “Haksızlık ve ahlaksızlık zirvede”

889
0

Polatlı Saadet Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Bircan yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Yaptığı açıklamada demokrasiye değindi.

Polatlı saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Bircan, yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Bircan “ bazı ahlakdışı haksızlıkların adını ABD öncülüğünde ve demokrasi adı altında bize benimsetmek istiyorlar. Ülkemiz üzerinde oynanan büyün oyunların yönetiminde ABD var. Zengin kaynaklarımızı bizden daha iyi ve daha çok kullanmaları onlara yetmiyormuş gibi ülkemizi bölerek parçalayarak almaya çalışıyorlar. Haksızlık ve ahlaksızlık zirvede. Yapamadıkları zaman da türlü oyunlara başvuruyorlar. Tohumlarımızı zehirliyorlar, ürettiğimiz ürünlerin genetiğiyle oynuyorlar. İnsanlarımızı demokrasi ve medeniyet adı altında kendi kültürlerinden yozlaştırıyorlar.”dedi.

Bircan “ bütün modern görünümlerinin altında bir canavar yatıyor. Demokratik hamlelerinin altında hep bir oyun yatıyor. Teröre destek verdikleri yetmiyormuş gibi bizim askerlerimizi de kendi oyunlarına alet etmek istiyorlar. Hükümet kullanıldığını bilmiyor mu? Görmüyor mu oyuncak oluyor ülke.  ABD alt yapılı bütün girişimlere dur denmeli.”dedi.