Ana sayfa GÜNDEM Demir: “Ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük”

Demir: “Ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük”

787
0

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Ramazan Bayramı sebebiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Ramazan bayramına yönelik yayımladığı kutlama mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Yokluğa sabretmenin, nimete şükretmenin hikmetini anlamaya çalıştığımız mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını dilerim.”dedi.

“Yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık”

Kardeşlik ikliminin yoğun şekilde yaşandığını ifade eden Demir “Bir ay boyunca bir büyük kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. Şehrimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle, ihtiyaç sahipleriyle, ekmeğimizi, suyumuzu bölüştük. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır. Bir toplumda millet olma şuurunun kuvvetlendiği en önemli günlerden olan bayram günlerinin birlik, beraber ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim. Bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır. İslam âleminin tamamında bayramın bayram tadında kutlanmasını umut ediyoruz.  Suriye, Filistin ve Irakla birlikte tüm dünya üzerinde devam eden zulümlerin, savaşların, kanın, şiddetin ve iç çekişmelerin dinmesini, kan ve gözyaşının akmadığı günlerin gelmesini Yüce Allah’tan temenni ediyoruz.”dedi.

“Mübarek günler ülkemize mutluluk getirsin”

Demir, ayrıca şunları ifade etti: “Terör örgütüne karşı kahramanca mücadele eden, adeta destan yazan güvenlik güçlerimiz, Ramazan ayında da şehitler verdi. Bu vesileyle, tüm şehitlerimize, özellikle de son bir yıldır terörle mücadele sırasında verdiğimiz şehitlere, Allah’tan rahmet diliyorum. Aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.”