Ana sayfa GÜNDEM İster Kitap Oku, İster Şarkı Söyle!

İster Kitap Oku, İster Şarkı Söyle!

1080
0

Radyo Hür’de Sevim Işık’ın hazırlayıp sunduğu Işığın Gör Dediği isimli programın bu hafta Çarşamba günü konukları Çatı Cafe İşletme sahibi Ali Gökçe ve işletme müdürü Efecan Baycan oldu.

Çatı Cafe farklı fikirleri yansıtan yeni yüzüyle sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. İşletme sahibi Ali Gökçe ve işletme müdürü Efecan Baycan, Radyo Hür’de İstiklal Gazetesi Kurucu Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık ve yazar Alaattin Taymaz’ın birlikte sunduğu Işığın Gör Dediği adlı programa konuk oldu.

 

Programda uygulamaya koyacakları yenilikler konusunda bilgi veren Gökçe ve Baycan, Çatı Cafe’nin yenilikçi fikirleriyle de Polatlı’da gençlerin ve hep genç kalanların uğrak mekânı olacağının işaretini verdi. Müzisyen Efecan Baycan’ın işletme müdürlüğünü yaptığı mekânda sahne, günün her anı misafirlere açık olacak. Dileyen sahneye çıkıp şarkısını söyleyecek. Canlı müzik misafirlerin dileğine göre diledikleri an olacak. Ankara’dan stand-up sanatçılarının da sahne alacağını ifade eden Gökçe ve Baycan, şiir dinletileri imza günleri ve her gün bir ünlü sanatçının şarkılarından oluşan repertuarlarıyla, Polatlı’da müziğe gönül veren ses ve az üstadlarının da sahne alabileceği performanslar sergilenecek, kitapseverler için yapılan kütüphane bölümünde cafe müşterileri rahatlıkla kitaplarını da okuyabilecek.