Ana sayfa GÜNDEM Şampiyonluk Kupası Gazetemizde!

Şampiyonluk Kupası Gazetemizde!

1574
0

Bu sezon kurulan ve Ankara 2. Amatör ligde “fırtına” gibi esen Polatlı Gençlikgücü’nün şampiyon olmasının ardından Kulüp Başkanı Mustafa Gündoğan teşekkür turuna çıktı.

  1. Amatör Ligin bu yıl kurulan flaş ekibi, 14 maçta 12 galibiyet kazanarak 36 puanla 1. Amatör lige yükseldi. Bu sezon Kulüp başkanı Mustafa Gündoğan önderliğinde ve antrenör Ali Kabasakal teknik yönetimi ile kurulan Polatlı Gençlikgücü, Işık Dergisi’nde yazdığımız terim ile Fırtına Gücü; 1. Amatör lige yükselmenin gururunu yaşıyor. Kulüp Başkanı Mustafa Gündoğan, dün gazetemize bir ziyarette bulunarak İstiklal Gazetesine, takıma verdiği basın yayın desteğinden ötürü teşekkür etti. İstiklal Gazetesi Kurucu Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık ve İmtiyaz Sahibi Mehmet Işık ile görüşen Gündoğan, ayrıca takıma maddi ve manevi destek veren tüm kurumlara da ziyarette bulundu.

Polatlımız için her zaman her şeyi, yapmaya hazırız!

Kulüp Başkanı Mustafa Gündoğan, teşekkür turunda yaptığı açıklamada; “Biz Polatlı ruhuyla bu yıl kurduğumuz takımımızı, çok büyük maddi imkanlarımız olmamasına rağmen şampiyon yaptık. Bu başarımızda bize destek veren başta Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya olmak üzere; Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanımız Ertuğrul Kıymaz’a, Polatlı Ticaret Odası Başkanımız Ulvi Sakarya’ya, Polatlı Ziraat Odası Başkanımız Zekai Köseoğlu’na, TEKFEN Proje Müdürü Cem Özbay, TEKFEN İdari İşler Şefi Şenol Usta, AKEM Emlak Sahibi Murat Çelikel’e ve destek veren herkese teşekkür ediyor, şampiyonluğumuzu onlara armağan ediyorum. Polatlımız için her zaman her şeyi, yapmaya hazırız.”dedi.