Ana sayfa GÜNDEM Ramazan Şenlikleri Devam Ediyor

Ramazan Şenlikleri Devam Ediyor

892
0

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın gelmesi ile birlikte Polatlı Belediyesi Geleneksel Ramazan Şenlikleri geçtiğimiz gün başladı, Ramazan ayı boyunca devam edecek. 

Tren Garı yanında oluşturulan Gar Bahçesi’nde gerçekleştirilen Geleneksel Ramazan Şenlikleri coşkuyla yapılıyor. Polatlı Belediyesi tarafından oluşturulan şenlik alanına gelen yüzlerce vatandaş Kültür Müdürlüğü tarafından hazırlanan program eşliğinde eğlenceli dakikalar geçiriyor. Geleneksel Ramazan Programı’nda; kukla gösterisi, ilizyon gösterisi ve vatandaşların katıldığı yarışmalar sahne alıyor.

Ramazan Ayı Boyunca Devam Edecek

Ramazan Ayı boyunca her gün devam edecek olan Polatlı Belediyesi Geleneksel Ramazan Şenlikleri Polatlılılara eğlenceli dakikalar yaşatacak. İftardan sonra Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde ve hafta içi her akşam saat 21.00’de Şentepe Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde; İlahi Grupları, Geleneksel Ramazan Eğlenceleri, Hacivat Karagöz Gösterileri, Konserler, çeşitli ikramlar ve hediyeler yer alacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu Geleneksel Ramazan Şenlikleri Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek.