Ana sayfa GÜNDEM 1926 Belediyespor’da Bomba Transferler

1926 Belediyespor’da Bomba Transferler

1483
0

1926 Polatlı Belediyespor Futbol Takımı, Ankara futbolunda tanınmış ve ses getiren isimleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Üç yılda üç şampiyonluk parolası ile kurulan şehrimizin yeni takımı 1926 Polatlı Belediyespor futbol takımı ilk yılında namaglûp şampiyon olarak süper Amatör lige çıkmıştı. Çalışmalarını aralıksız sürdüren takım transfer komitesi öncelikle Ankara’da şampiyonluklar kazanmış teknik adam Mehmet Hacı Mustafaoğlu ile anlaştı. Yeni Teknik adamla birlikte belirlediği isimlerle görüşmelere başlayan transfer komitesi Ankara futbolunda tanınmış ve ses getiren transferler yaparak yeni sezona bomba gibi girmeye ve yine Şampiyonluğun en büyük adayı olmaya niyetli.

İmzalar atıldı

Kulüp binasında Ankara’da ismi duyulan 11 futbolcu ile anlaşma sağlayan takım yönetimi transfer komitesi imza töreni yaptı. Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş, çalışmalarının devam ettiğini, iç transferlerle de görüştüklerini kısa zamanda bir kaç imza daha atılacağını söyledi. Çalışmalarının sezon öncesi yapılacak kamplarla başlayacağını belirten Yavaş, Süper amatör ligde de şampiyonluğu Polatlı’ya getireceklerini bildirdi.

İşte o isimler;

İlker Öymez-Sincan bel.-Stoper, Hasan Gürel-Çubuk-Orta Saha, Ahmet Altıntaş-TKY-Sağ-sol bek, Ümit Avcı-Çubuk-Sol açık, Emre Çapraz-Sincan Bel.-Orta saha, Bayram Öz-Orman spor-Sağ bek, Taha Erdi Usanır-Sincan Bel-Orta saha, Atilla Yasin Çetinkaya-Orman-Stoper, Yavuz Selim Gündüz-Bağlum-Kaleci, Erkan Göksuoğlu-Pursaklar-ön libero, Gökay Leflef-DSI-Forvet.