Ana sayfa GÜNDEM Mahalle İftarları Devam Ediyor

Mahalle İftarları Devam Ediyor

991
0

Polatlı Belediyesi’nin Mübarek Ramazan Ayı’na özel gerçekleştirdiği Mahalle İftarları, geçtiğimiz gün İstiklal ve Mehmet Akif mahalleleriyle devam etti.

Ramazan Paylaşmaktır parolası ile yola çıkan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; Ramazan Ayı boyunca toplam 16 mahallede Polatlı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan Mahalle iftarlarında vatandaşlarla bir araya gelecek. Polatlı Belediyesi Mahalle İftarları bu hafta; 1 Haziran Perşembe günü Kurtuluş Mahallesi ve 3 Haziran Cumartesi günü Zafer Mahallesi ile devam edecek.

Her Gün Geleneksel Ramazan Eğlenceleri

Mübarek Ramazan Ayı boyunca Polatlı Belediyesi tarafından her akşam ‘Geleneksel Ramazan Şenlikleri’ gerçekleştirilecek. Birkaç gündür olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen etkinlikler; Her akşam saat 21.00’de TCDD Gar Bahçesi’nde ve hafta içi her akşam saat 21.00’de Şentepe Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek. Etkinliklerde; İlahi Grupları, İkramlar, Hacivat Karagöz gösterileri ve Geleneksel Ramazan Eğlenceleri yer alacak. Ramazan ayı boyunca aralıksız devam edecek olan etkinlikler ile Polatlı Ramazan coşkusunu her an hissedecek.