Ana sayfa GÜNDEM Gençlik Coşkusu Polatlı’da Yaşandı

Gençlik Coşkusu Polatlı’da Yaşandı

1470
0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında Polatlı Belediyesi tarafından dört gün boyunca muhteşem etkinlikler düzenlendi.

19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında haftasonu gerçekleştirilen Resul Dindar ve Merve Özbey Konserleri eşliğinde Polatlılı gençler doyasıya eğlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konserlerde binlerce vatandaş bir ağızdan şarkılara eşlik etti. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya gerçekleştirdiği 19 Mayıs Şöleni ile bir ilke daha imza atarken; 19 Mayıs coşkusu dört gün boyunca şehrin her köşesinde hissedildi.

Gençlik Şöleni, Merve Özbey Konseri ile sona erdi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında Polatlı Belediyesi tarafından dört gün boyunca muhteşem etkinlikler düzenlendi.

Üçpınar Mahallesi’nde gerçekleştirilen Gençlik Koşusu ile başlayan 19 Mayıs Gençlik Şöleni’ne sporcular damga vurdu. 1. Amatör Küme’de şampiyon olan 1926 Polatlı Belediyespor ve Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Polatlı Belediyespor Bayan Hentbol Takımı; dört gün boyunca gerçekleştirilen etkinlikler ile şampiyonluklarını kutladılar. Şampiyon sporcular düzenlenen konvoy eşliğinde Polatlı’yı dolaşarak mutluluklarını vatandaşlar ile paylaştılar. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konserler ile doyasıya eğlenen tüm sporculara ödülleri Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından verildi. Cumartesi günü Resul Dindar, Pazar Günü ise Merve Özbey Cumhuriyet Meydanında sahneye çıktı. Polatlılı vatandaşlar soğuk havaya rağmen alanı tıka basa doldurdu.

Gençlik Şöleni, Konserlerle Renklendi

19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında haftasonu gerçekleştirilen Resul Dindar ve Merve Özbey Konserleri eşliğinde Polatlılı gençler doyasıya eğlendi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konserlerde binlerce vatandaş bir ağızdan şarkılara eşlik etti. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya gerçekleştirdiği 19 Mayıs Şöleni ile bir ilke daha imza atarken; 19 Mayıs coşkusu dört gün boyunca şehrin her köşesinde hissedildi. 19 Mayıs Gençlik Şöleni kapsamında gerçekleştirilen Resul Dindar ve Merve Özbey konserlerine binlerce vatandaş katıldı.