Ana sayfa GÜNDEM İMKB şenlik yerine döndü

İMKB şenlik yerine döndü

1329
0
PAYLAŞ

Geleneksel bahar şenlikleri kapsamında düzenlenen kermes programı dün İMKB Orta Okulu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

İlçemiz okullarınca geleneksel bahar şenlikleri kapsamında düzenlenen kermes programları, her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla geçekleştirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün ilçemiz Şentepe mahallesinde bulunan İMKB Orta Okulu’nda da kermes düzenlendi. Düzenlenen kermese Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve eşi Şaduman Yıldızkaya, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özcan Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ve İlçe Müftüsü Mehmet Muslu katıldı.

Kermes eğlenceli anlara sahne oldu

Kermes eğlenceli sahneler yaşandı. Kermeste yer alan veliler müzik eşliğinde öğrencilerle birlikte halay çekerek eğlenceli dakikalar geçirdiler. Öğrenciler doyasıya eğlenerek oyunlar oynadılar. Protokol ise ziyaret ettikleri kermeste yer alan yiyecek ve el işi ürünlerini teker teker inceleme fırsatı buldu. Kermes alanını gezen ve yiyeceklerden tadan protokol çocukların isteklerini geri çevirmeyip İMKB Orta Okulu öğrencileriyle birlikte kameralara poz verdiler. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve eşi Şaduman Yıldızkaya da bir öğrencinin özçekim isteğini kırmayıp onuna birlikte poz verdiler.