Ana sayfa GÜNDEM Belediye Tiyatrosu Yozgat Sahnesinde

Belediye Tiyatrosu Yozgat Sahnesinde

1016
0

Polatlı Belediye Tiyatrosu ”Dikkat Kadın Var” adlı tiyatro oyunuyla Yozgat İl Kültür Müdürlüğü sahnesinde perdelerini açtı.

Polatlı Belediye Tiyatrosu ekibi Yozgat’ta sergilediği oyun ile tiyatro severleri kahkahaya boğdu. Boşanmış bir çiftin tekrar barışma çabasını ve başlarından geçen komik tesadüfler dizisini konu alan “Dikkat Kadın Var” kahkahalar eşliğinde sergilendi. Program sonunda Yozgat Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burak Öngel; Polatlı Belediye Tiyatrosu ekibine plaket takdim etti.

​​​​​​​​​​​​“Yozgat’ta sahne almak bizlere gurur verdi”

Oyunun ardından Polatlı Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Yeşilyurt; ”Anadolu Bozkırı’nın Parlayan Yıldızı, bu mübarek toprakların son kalesi, bir milletin makus kaderinin değiştiği Polatlı’dan kucak dolusu selamlar getirdik. Kabul buyurun. Yozgat’ta sahne almak bizlere gurur verdi. Bizlerin burada olmasını sağlayan, bizleri her daim destekleyen Polatlı Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya; sanata ve sanatçıya verdikleri değerden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.