Ana sayfa GÜNDEM Liseler kıyasıya yarışıyor

Liseler kıyasıya yarışıyor

1041
0

Mart ayının başında başlayan ve Yeni Kapalı spor salonunda yapılan mücadelelerle devam eden Okul Müsabakaları kapsamında ilçemiz okulları kıyasıya kapışmaya devam ediyor.

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Polatlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne bağlı Okul Spor Müsabakaları küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde; mücadeleler sergilenmeye devam ediliyor.

2 Mart Perşembe günü itibariyle başlayan, Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün Polatlı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne bağlı Okul Spor Müsabakaları kapsamında düzenlenen futsal turnuvalarında, Polatlı Yeni Spor Salonu’nda geçtiğimiz gün oynanan üç karşılaşmada galip takımlar Mesleki ve Teknik Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ve Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi oldu.

Okul Spor Müsabakaları kapsamında geçtiğimiz gün gerçekleştirilen 3 karşılaşmada; Gevher Nesibe Sağlık Meslek Lisesi, Polatlı Anadolu Lisesi karşılaşmasında 3-0 galip olurken, Mesleki Teknik Lisesi Alfa Yaşam Koleji karşılaşmasında 2-0’lık sonuçla müsabakayı galip bitirdi. Son karşılaşmada ise Atatürk Anadolu Lisesi,  Peyami Safa Anadolu Lisesi’yle olan mücadelesinden 3-1’lik sonuçla müsabakayı galip tamamlayan takım oldu.