Ana sayfa GÜNDEM Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’ndan kermes

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’ndan kermes

2496
0

Polatlı Müftülüğüne bağlı olarak Belediye Kültür Müdürlüğü binasında hizmet veren Aile Dini Rehberlik Bürosu tarafından 3 gün sürecek bir kermes düzenlenecek

Polatlı Müftülüğü’ne bağlı olarak aile ve dini rehberlik hizmeti veren, Polatlı halkına dini konularda bilgilendirmede bulunan ve danışmanlık hizmeti veren Aile ve Dini Rehberlik Bürosu özel programlar kapsamında bir kermes düzenliyor. Birebir danışmanlık hizmeti sunan büroda, hafta içi saat 09.00 -17.00 arasında (0 312 623 10 98)  numaralı telefon aracılığıyla randevu alan danışanlar; eşiyle ilgili sıkıntılarını, küçük çocuklar ve ergenlik dönemindeki çocuklarıyla ilgili problemlerini karşılıklı müzakere ederek, varsa yapılan yanlışları saptıyor ve birlikte çözüm önerileri buluyor.

Kermes 7-8-9 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek
Bu faaliyet ve hizmetlerin daha iyi şartlarda gerçekleşmesi için Polatlı Kaymakamlığının onayı ve Belediye Başkanlığının kermes alanını tahsisi ile 3 günlük bir kermes düzenleniyor. Kermes 7-8-9 Mayıs tarihlerinde Cumhuriyet Meydanı tren garı bahçesinde düzenlenecek.

Konuyla ilgili ilçe müftüsü Mehmet Muslu “Kermes, Aile Dini Rehberlik Büromuzun tefrişatı, yazıcı, kartuş, kağıt, etiket baskı, afiş, el broşürleri, bilgilendirici kartların hazırlanması ziyaretler için kitap, hediyelik eşya, büroya gelenlere küçük ikramlar vb. birtakım masrafların karşılanması amacıyla tertip edilmiştir. Tüm arkadaşların ve halkımızın bu hizmete destek olarak, hijyen şartlarına uygun doğal ve el yapımı gıda, yiyecek, içecek vb. malzemeler getirerek katkı sağlayacaklarını ümit ediyorum.”diyerek Polatlı halkını kermese davet etti.