Ana sayfa GÜNDEM Çocukların gözünden kutlu doğum haftası

Çocukların gözünden kutlu doğum haftası

664
0
PAYLAŞ

Bilal-i Habeşi, İstiklal ve Yeni Mahalle Kuran Kursları 4-6 yaş öğrencileri Kutlu Doğum Haftası programları kapsamında bir dizi gösteri sundu.

Kutlu Doğum Haftası programları kapsamında etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. İlçe Müftülüğü’nün de katkılarıyla hazırlanan programlar arasında geçtiğimiz gün 13 Eylül Kültür Merkezi’nde Bilal-i Habeşi, İstiklal ve Yeni Mahalle Kuran Kursları 4-6 yaş öğrencileri tarafından bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve eşi, Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu ve diğer yetkililer de programa katıldı. Çocukların renk renk kıyafetleri ve sergiledikleri dans gösterileri salonu dolduran izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

“Çocukların dilinden Sevgili Peygamberimiz(sav)” konusu altında bir araya gelen öğrenciler programa kuran tilavetiyle başladılar. Tilavetin ardından ilahiler eşliğinde ve peygamber sevgisini konu alan şarkılarla dans koreografilerini sergileyen minikler salondakilerden büyük alkış aldı.