Ana sayfa GÜNDEM Gölge Fesleğeni için imza günü

Gölge Fesleğeni için imza günü

1042
0

Gazetemiz Köşe Yazarlarından Alaattin Taymaz, DMD Hastası Arda Şentürk ve tüm DMD hastalarına ithafen yazdığı Gölge Fesleğeni isimli kitabının ikinci baskısın için dün Hanımlar Konağında imza günü düzenledi.

İlk baskısıyla adından oldukça söz ettiren, Alaattin Taymaz’ın ilk kitabı için dün Hanımlar Konağında imza günü düzenlendi. İlçemizde yaşayan Serkan-Özgül Şentürk çiftinin DMD hastası oğlu Arda Şentürk ve bu hastalığa ithafen yazılan bu kitabın gelirinin bir bölümü de Arda’nın tedavisine katkı olacak. Kitabın ilk baskısının kısa sürede tükenmesi nedeniyle, kitap için planlanan imza günü ikinci baskıda gerçekleştirildi. Dün Hanımlar Konağında saat 11-16 arasında yapılan imza gününe birçok kitapsever katıldı.

Müzik ve şiir dinletisi

İmza gününde ayrıca ilçemiz müzisyenlerinden Efecan Baycan’ın müzik performansı ve köşe yazarlarımızdan Gizem Konakoğlu’nun şiir performansı katılımcılarca beğeniyle karşılandı. Yazar Alaattin Taymaz, Hanımlar Konağında bu etkinliği gerçekleştirmekten dolayı memnuniyetini dile getirerek başta Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya olmak üzere; Belediye Halkla İlişkiler Müdürü Murat Kurt, Hanımlar Konağı Müdiresi Asuman Hanım’a ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti. İmza Gününde 7 den 70 e pek çok kitapsever, Gölge Fesleğeni’ni Yazarı Alaattin Taymaz’a imzalattı. İstiklal Gazetesi olarak köşe yazarımız Alaattin Taymaz’ı emeklerinden dolayı kutluyor, başarılarının devamını dileriz.