Ana sayfa GÜNDEM Büyük Açılış Yarın!

Büyük Açılış Yarın!

1066
0

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; verdiği sözlerden birini daha yerine getirerek 26 Mart Pazar günü saat 13.00’de Polatlı Belediyesi Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’nin açılışını gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz yıl düzenlediği görkemli açılış törenleri ile Hanımlar Konağı, Tam Gün Kreş ve Gündüz Bakımevi, Şentepe Kapalı Pazar Yeri ve Üçpınar Mesire Alanı’nı hizmete açarak dev açılışlar zincirini başlatan Polatlı Belediyesi açılışlarına bir yenisini daha ekliyor. Polatlı’da bir ilk olacak olan Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’nin içerisinde; özel etkinlik alanları, oturma odaları, kafeterya, restoran ve kütüphane bulunuyor. Tüm Polatlı halkını 26 Mart Pazar günü saat 13.00’de yapılacak olan açılışa davet eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; Polatlı Belediyesi Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri’ni kısa sürede tamamlayarak Polatlılılara hediye etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Yıldızkaya; açılışları tamamlanarak hizmete giren dev projelerin ardından, yeni dev projelerin temel atma törenlerini başlatacak.

Polatlı’da değişim başlıyor…

Şehrin dört bir tarafında gerçekleştirdikleri projeler ile Polatlı’ya değer kattıklarını söyleyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; “Polatlı’da değişim başlıyor diyerek yola çıktığımız günden bu yana, şehrimizin dört bir yanında var gücümüzle çalışıyoruz. Hemşehrilerimize söz verdiğimiz gibi; 26 Mart Pazar günü saat 13.00’de içerisinde; özel etkinlik alanları, oturma odaları, kafeterya, restoran ve kütüphanesi bulunan Polatlı Belediyesi Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Şehidimiz Cüneyt Sertel’in adı sosyal tesisimizde yaşamaya devam edecektir. Tüm hemşehrilerimizi açılış törenimize davet ediyorum. Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerimizin vatandaşlarımıza ve şehrimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.