Ana sayfa GÜNDEM Sultanlardan 17 sayılık fark

Sultanlardan 17 sayılık fark

942
0

Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performans ile 1. Lig’e yükselen ve Polatlı’nın gönlünde taht kuran sultanlar, 1453 Üsküdarspor’u kendi sahasında mağlup ederek galibiyet serisini devam ettirdi.

Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde mücadele eden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı kendi sahasında 1453 Üsküdarspor Bayan Hentbol Takımı ile oynadığı müsabakayı 45 – 28 kazandı. Yeni Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maç boyunca oyundan kopmayan ve 17 sayı farkla kazanmayı bilen Polatlı’nın sultanları seyircilerin takdirini topladı.

Sultanlar 17 Sayı Fark Attı

Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde mücadele eden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı kendi sahasında 1453 Üsküdarspor Bayan Hentbol Takımı ile oynadığı müsabakayı 45 – 28 kazandı.

Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performans ile 1. Lig’e yükselen ve Polatlı’nın gönlünde taht kuran sultanlar, 1453 Üsküdarspor’u kendi sahasında mağlup ederek galibiyet serisini devam ettirdi. Yeni Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maç boyunca oyundan kopmayan ve 17 sayı farkla kazanmayı bilen Polatlı’nın sultanları seyircilerin takdirini topladı. Polatlı Belediye Başkan Vekili Metin Baysar ve Belediye Meclis Üyeleri maçı tribünlerden takip etti.

Başkan Vekili Baysar; “Sporcularımızı Tebrik Ediyorum”

Polatlı Belediye Başkan Vekili Metin Baysar maçın ardından yaptığı açıklamada; “1453 Üsküdarspor Bayan Hentbol Takımı karşısında sahadan 45 – 28 galibiyetle ayrılan Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımımızı tebrik ediyorum. Kulüp yöneticilerine ve hocalarına teşekkür ediyor, sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum.” cümlelerine yer verdi.