Ana sayfa GÜNDEM 1926 Belediyespor stres attı

1926 Belediyespor stres attı

929
0

18 maçta aldığı 18 galibiyet ve attığı 83 gol ile 1. Amatör Kümeyi şampiyon olarak tamamlayan 1926 Polatlı Belediyespor; katılacağı play-offlar öncesi stres attı.

Polatlı’nın tarihi alanlarını gezen takım oyuncuları ardından Polatlı Huzurevi’ni ziyaret etti. Yaşlılar ile vakit geçirerek, playoff maçları öncesi gün boyu moral depolayan kafile; akşam saatlerinde Belediye Evi’nde verilen moral yemeğinde Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ile bir araya geldi. Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda başlayacak olan Play-off maçlarında mücadele etmeye hak kazanan buldozerler; sezon boyunca sergilediği mükemmel oyunu ile sonuna kadar hak ettiği üst lige çıkmak için ter dökecek.

“Play-off maçlarından da alnımızın akı ile çıkacağız”

1926 Polatlı Belediyespor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Birçok ilke imza atarak şampiyon olarak tamamladığımız sezonun ardından, Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan play-off maçlarında mücadele edeceğiz. Sezon boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımızı Play-off maçlarında yanımızda görmek istiyoruz. Sezon boyunca sergilediğimiz performans ile üst liglerde oynamayı hak ettiğimizi herkese gösterdik. Tüm taraftarlarımızı play-off maçlarımız için Ankara 19 Mayıs Stadyumu’na davet ediyorum. Kulübümüzün başarısının mimarı olan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başta olmak üzere, yönetimimize, futbolcularımıza, teknik ekibimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Play-off maçlarından da alnımızın akı ile çıkacağız, Polatlı her şeyin en iyisine en güzeline layık.” cümlelerine yer verdi.