Ana sayfa GÜNDEM Muhtarlarla Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı

Muhtarlarla Tanışma ve Bilgilendirme Toplantısı

1300
0

Polatlı Devlet Hastanesi Yönetimince dün Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda İlçedeki muhtarlarla tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

15 Ekim 2015 tarihinden bu yana Polatlı ve çevre ilçelerden birçok hastayı her gün kabul eden Devlet Hastanesinde dün İlçedeki muhtarlara bilgilendirme semineri verildi. Toplantıya; Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse, Polatlı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Arslan ve Başhekim Yardımcısı Dr. Selahattin Bitik ile çok sayıda kırsal ve merkez mahalle muhtarı katıldı.

Devlet Hastanesinden Muhtarlara Bilgilendirme Toplantısı

Polatlı Devlet Hastanesi Yönetimince dün Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda İlçedeki muhtarlarla tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

15 Ekim 2015 tarihinden bu yana Polatlı ve çevre ilçelerden birçok hastayı her gün kabul eden Devlet Hastanesinde dün İlçedeki muhtarlara bilgilendirme semineri verildi. Toplantıya; Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, İlçe Emniyet Müdürü Fikri Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Mehmet Muslu, İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse, Polatlı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Arslan ve Başhekim Yardımcısı Dr. Selahattin Bitik ile çok sayıda kırsal ve merkez mahalle muhtarı katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, “Bildiğiniz gibi muhtarlarımızla ayda bir toplantı yapmaya başladık, bugün de burada muhtarlarımızla bir araya geldik. Polatlı Devlet Hastanemiz, çevre hastanelere örnek olacak derecede çalışmalarına devam ediyor. Bizi bugün buraya davet eden Başhekim Hüseyin Arslan ve ekibine teşekkür ediyorum.”dedi. Toplantıda muhtarlarla iletişim halinde kalmak amaçlı oluşturulan beyaz masa telefon numaraları dağıtıldı.

Arslan; “Halkımızın hizmetindeyiz”

Kaymakam Tunçer’in konuşmasının ardından kürsüye gelen Polatlı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Arslan, hastanenin inşaat aşamaları hakkında sunum yaptı. Polatlı Devlet Hastanesi binasının temelinden kanalizasyon çalışmalarına, peyzaj çalışmalarından alınan mobilyalarına kadar her konu ile ayrı ayrı ilgilendiğini belirten ve bu aşamaları yaptığı sunum ile katılımcılara gösteren Başhekim Arslan; “Hastanemiz, Beyin cerrahı, cildiye, çocuk, çocuk cerrahı, dâhiliye, diş, fizik tedavi, genel cerrahi, göz, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahi, kadın doğum, intaniye, kalp damar, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi, plastik cerrahi, psikiyatri, psikolog ve üroloji bölümlerinden oluşan Polatlı Devlet Hastanesi, vatandaşların Ankara’ya gitmesine gerek kalmayacak düzeyde sağlık hizmeti veriyor. Tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz, sağlık personelimiz halkımızın hizmetindedir.”dedi. Arslan, Polatlı Devlet Hastanesinin, Ankara’nın ilk “Anne Dostu Hastane” unvanını kazandığını da sözlerine ekledi.