Ana sayfa GÜNDEM Polatlı’dan Ankaragücü’ne bilet desteği

Polatlı’dan Ankaragücü’ne bilet desteği

1315
0

Ankaragücü’nün seyircisiz oynama cezası üzerine takıma destek amacıyla bastırılan hatıra biletleri Polatlılılardan da yoğun ilgi gördü.

Ankaragücü takımının seyircisiz olarak sahasında Tokatspor ile oynayacağı maç öncesi bastırılan hatıra biletlerinden Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 1000 adet, Polatlılı Ankaragüçlüler Topluluğundan Murat Külat ve Mesut Aktan ise 800 bilet alarak kulübe destek oldular. Hatıra biletleri 5 TL’den satışa sunulurken, taraftarlar bu biletlere yoğun ilgi gösterdi.

Bir destek de Polatlı’dan

Ankaragücü’nün seyircisiz oynama cezası üzerine takıma destek amacıyla bastırılan hatıra biletleri Polatlılılardan da yoğun ilgi gördü.

Ankaragücü takımının seyircisiz olarak sahasında Tokatspor ile oynayacağı maç öncesi bastırılan hatıra biletlerinden Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 1000 adet, Polatlılı Ankaragüçlüler Topluluğundan Murat Külat ve Mesut Aktan ise 800 bilet alarak kulübe destek oldular. Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta oynanan ve olaylı geçen Gümüşhanespor – Ankaragücü maçının ardından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Gümüşhanespor’a 5, Ankaragücü’ne ise 2 maç seyircisiz oynama cezası vermişti. Seyircisiz olarak sahasında Tokatspor ile karşılaşacak olan Ankaragücü yönetimi, bu maç öncesinde 20 bin hatıra bilet bastırdı. Hatıra biletleri 5 TL’den satışa sunulurken, taraftarlar bu biletlere yoğun ilgi gösterdi. İş adamları, eski futbolcular, bazı milletvekilleri, gazeteciler, esnaflar, şehir dışından ve Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşların ilgi gösterdiği hatıra biletlerden, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 1000 adet, Polatlılı Ankaragüçlüler Topluluğundan Murat Külat ve Mesut Aktan ise 800 bilet alarak kulübe destek oldular. Külat ve Aktan bu biletleri de Polatlı’dan Ankaragücü’ne destek olmak isteyen vatandaşlara verdiler.