Ana sayfa GÜNDEM Minikler Rumef’te

Minikler Rumef’te

1404
0

Polatlı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-6 yaş grubu öğrencileri de Rumef-Reba Grup’u ziyaret etti, minikler pasta yapmayı öğrendi. 

Polatlı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minik öğrencileri 5-6 yaş grubu,öğretmenleriyle birlikte Rumef-Reba Unlu Mamüller Fabrikasını ziyaret etti.daha önce 3 ve 4 yaş grubu minikleri ağırlayan fabrikada miniklere Fabrika Müdürü Özergin Yıldız eşlik etti.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın başlattığı dev projeler kapsamında hizmete açıldığı günden bu yana eğitim öğretimine devam eden Polatlı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi 5-6 yaş grubu öğrencileri de ilçemizin önde gelen firmalarından Rumef-Reba Grupta, pasta yapım çalışmalarında yer aldılar. Hijyenik ortamlarda pasta yapımlarını ve hamur açma işlemlerini ilgiyle izlediler. Bu sıcak ziyaret sonrasında minik öğrencilere Rumef-Reba Grup’un ürünlerinden ikram edildi.İkramlar sonrasında öğretmenleri ve fabrika müdürü Yıldız ile birlikte Rumef-Reba Grup Fabrikasının önünde bulunan simgesi haline gelmiş ekmek maketiyle fotoğraf çekindiler.