Ana sayfa SPOR Buldozerler, Play-off’lara hazır

Buldozerler, Play-off’lara hazır

974
0
PAYLAŞ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın girişimleri ile kurulan 1926 Polatlı Belediyespor; 18 maçta aldığı 18 galibiyet ve attığı 83 gol ile 1. Amatör Kümeyi şampiyon olarak tamamladı.

Sezon boyunca sergilediği istikrarlı oyunu ile rakiplerini gol yağmuruna tutan buldozerler; beraberlik dahi almadan tüm maçlarını kazanarak bir ilke imza attı. Tüm maçlarında sentetik saha tribünlerini taraftarlar ile dolduran Polatlı Belediyespor 80’li yılların taraftar kültürünü Polatlı’da tekrar canlandırarak üst liglerde mücadele edecek kalitede olduğunun sinyalini verdi. 5 Mart’ta Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda başlayacak olan Play-off maçlarında mücadele etmeye hak kazanan buldozerler; sezon boyunca sergilediği mükemmel oyunu ile sonuna kadar hak ettiği üst lige çıkmak için ter dökecek. 1926 Polatlı Belediyespor’un play-off mücadelelerini izlemek isteyen vatandaşlar için; Polatlı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’ndan her maça iki otobüs kaldırılacak.

Play-off’lar Ankara 19 Mayıs stadında

1926 Polatlı Belediyespor Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bir çok ilke imza atarak şampiyon olarak tamamladığımız sezonun ardından, Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan play-off maçlarında mücadele edeceğiz. Sezon boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımızı 5 Mart’ta başlayacak olan Play-off maçlarında yanımızda görmek istiyoruz. Sezon boyunca sergilediğimiz performans ile üst liglerde oynamayı hak ettiğimizi herkese gösterdik. Tüm taraftarlarımızı play-off maçlarımız için 5 Mart’ta Ankara 19 Mayıs Stadyumu’na davet ediyorum. Kulübümüzün başarısının mimarı olan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başta olmak üzere, yönetimimize, futbolcularımıza, teknik ekibimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Play-off maçlarından da alnımızın akı ile çıkacağız, Polatlı her şeyin en iyisine en güzeline layık.” Cümlelerine yer verdi.