Ana sayfa SPOR Sezonun en kritik maçı bugün!

Sezonun en kritik maçı bugün!

1224
0

Bandırmaspor’u yenersek iki puan farkla liderliğimizi sürdürüp ligdeki şampiyonluk hedefimizden uzaklaşmayacağız. Ancak Bandırma yenerse bu hayalimiz oldukça zorlaşacak.

Polatlı Belediyespor Hentbol Takımı, bugün sezonun en kritik maçına çıkıyor. Polatlı Belediyespor Yönetimi bugün oynanacak Bandırmaspor maçına tüm spor severleri davet etti. Takımımız halen birinci ligde lider durumda. İkinci sırada yer alan Bandırmaspor Polatlı’ya lider Polatlı Belediyespor’u yenmek için geldi. Bu maçın önemi de bu noktada ortaya çıkıyor. Bandırmaspor’u yenersek iki puan farkla liderliğimizi sürdürüp ligdeki şampiyonluk hedefimizden uzaklaşmayacağız. Ancak Bandırma yenerse bu hayalimiz oldukça zorlaşacak.

Sultanlar, haftalardır liderliğini sürdürüyor

Polatlı Belediyespor Hentbol Takımı bugün saat 14:00’te Yeni Kapalı Spor Salonu’nda bu kritik maça çıkıyor. Maça gitmek isteyen sporseverler için Cumhuriyet Meydanından saat 13:00’ten itibaren servis kalkacak. Polatlı Belediyespor Hentbol Takımı bu yıl elde ettiği başarılarla Süper Lige doğru emin adımlarla ilerliyor. Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Lig Bayanlar liginde mücadele eden Sultanlar,haftalardır liderliğini sürdürüyor.Geçen hafta Eskişehir deplasmanından tek farklı yenilgi ile dönen sultanlar,takipçileri de puan kaybedince ligdeki liderliğini devam ettirdi. Hedefi Süperlig olan takımın,Bandırma maçı öncesi  moral ve motivasyonu olarak en üst seviyede olması yönetici ve teknik heyeti sevindiriyor.

Sezonun  en zorlu maçı

Polatlı Belediyespor  Kulüp Başkanı Birol Gökçe, konuya ilişkin yaptığı açıklamada;  “Polatlı Belediyesi Hentbol takımı bu sezonun belki en zorlu maçına çıkacak.Bu hafta evimizde ikinci sıradaki Bandırmaspor ile oynayacağız.Hedefimiz bu maçı kazanmak ve Polatlı’yı 1.Ligde  en iyi şekilde temsil etmek,evimizde  güzel bir maç çıkarmak,kalan maçlarımızı kazanıp şampiyon olmak ve süper ligde mücadele ederek Polatlı’yı Türkiye’ye tanıtmak.Tüm Polatlıları kendi evimizdeki  bu kritik maça bekliyoruz.Bu yıl  Süper lige çıkarsak ve şampiyon olursak bu şampiyonluğu Belediye başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya hediye etmek istiyoruz” dedi.