DOLAR 8,82350.04%
EURO 10,32730.03%
ALTIN 497,050,19
BITCOIN 375909-3,83%
Ankara
20°

AÇIK

13:00

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Sakarya; “Daha sık görüşeceğiz”

ABONE OL
2 Şubat 2017 10:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ortadoğu Rulman Sanayi Genel Müdürü Feridun Özhan ve İnsan Kaynakları Müdürü Muhammer Özyiğit, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ülkenin ve ilçenin önde gelen rulman üretim firmalarının başında gelen Ortadoğu Rulman Sanayi’nin 30. Yılı münasebetiyle geçtiğimiz haftalarda ziyarette bulunmuştu. Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrika Müdürü Feridun Özhan ve Personel Müdürü Muharrem Özyiğit, dün Polatlı Ticaret Odasına iade-i ziyarette bulundu. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ziyarette yaptığı konuşmada; “ORS, Organize sanayi bölgemizden bile daha çok istihdamda bulunan bir işletmemiz. Bizler için çok kıymetli. Bundan sonra daha sık görüşeceğiz.”ifadelerine yer verdi.

ORS’den PTO’ya iade-i ziyaret

Ortadoğu Rulman Sanayi Genel Müdürü Feridun Özhan ve İnsan Kaynakları Müdürü Muhammer Özyiğit, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’ya iade-i ziyarette bulundu.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ülkenin ve ilçenin önde gelen rulman üretim firmalarının başında gelen Ortadoğu Rulman Sanayi’nin 30. Yılı münasebetiyle geçtiğimiz haftalarda ziyarette bulunmuştu. Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrika Müdürü Feridun Özhan ve Personel Müdürü Muharrem Özyiğit, dün Polatlı Ticaret Odasına iade-i ziyarette bulundu. ORS Genel Müdürü Feridun Özhan, ziyarette yaptığı konuşmada; “Nazik ziyaretinize karşılık, iade-i ziyarette bulunalım istedik. Polatlı’da olduğumuzdan dolayı birbirimizi desteklemeliyiz diye düşünüyoruz. Bugüne kadar bütün yatırımlarımız Polatlı’ya oldu, Polatlı ile birlikte yaşayacağız.”ifadelerini kullandı.

En önemli ihracat firmalarından biri

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ise yaptığı konuşmada; “Ortadoğu Rulman Sanayi, Polatlımızın ve Türkiye’nin gözbebeği, Polatlımızın da en gözde kuruluşudur. Genel Müdürümüz ve Personel Müdürümüzün nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. ORS, Organize sanayi bölgemizden bile daha çok istihdamda bulunan bir işletmemiz. Bizler için çok kıymetli. Bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Ülkenin zor şartlarda boğuştuğu ekonomik krizlerde bile ORS yönetimi kalitesinden vizyonundan taviz vermemiştir. Bölgemizdeki en önemli İhracat yapan firmalardan olan Ortadoğu Rulman Sanayi bugünlere büyük bir takım ve özverili çalışmayla geldiği ortada. Aynı zamanda da ortalama 2 bin çalışanıyla ilçemizin istihdam bankasıdır.”dedi. Ziyaret sonunda Başkan Sakarya tarafından Özhan ve Özyiğit’e Pancar Pekmezi hediye edildi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.