DOLAR 8,5610-0.01%
EURO 10,13980.03%
ALTIN 495,350,06
BITCOIN 3368526,81%
Ankara
28°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

CHP’den “Hayır” Kampanyası

ABONE OL
30 Ocak 2017 09:36
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak merkez delegeleri ile birlikte anayasa değişikliğine Hayır demek için başlatılan kampanyada ilk toplantıyı gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü, merkez delegeleri ile birlikte Anayasa Değişikliği referandumu öncesi “Hayır” kampanyası başlattı. CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık, başlatılan kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak merkez delegelerimizle Anayasa değişikliğine “Hayır” referandumu için toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıda merkez delegelerimizle hayır kampanyasını konuştuk ve çalışmalarımıza başlamak için onlarında fikir ve görüşlerini  önerilerini aldık. Yürüteceğimiz bu çalışmada hep beraber sahaya ineceğiz. Kadın üyelerimizle ve delegelerimizle yapmış olduğumuz toplantıda saha çalışmaları için son hazırlıkları yapıp artık start vereceğiz.”şeklinde konuştu.

Referandumu öncesi “Hayır” kampanyası

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü, merkez delegeleri ile birlikte Anayasa Değişikliği referandumu öncesi “Hayır” kampanyası başlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak merkez delegeleri ile birlikte anayasa değişikliğine Hayır demek için başlatılan kampanyada ilk toplantıyı gerçekleştirdi. CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık, başlatılan kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü olarak merkez delegelerimizle Anayasa değişikliğine “Hayır” referandumu için toplantımızı gerçekleştirdik. Bu toplantıda merkez delegelerimizle hayır kampanyasını konuştuk ve çalışmalarımıza başlamak için onlarında fikir ve görüşlerini  önerilerini aldık. Yürüteceğimiz bu çalışmada hep beraber sahaya ineceğiz. Kadın üyelerimizle ve delegelerimizle yapmış olduğumuz toplantıda saha çalışmaları için son hazırlıkları yapıp artık start vereceğiz.”şeklinde konuştu.

“Mücadelemiz “hayırlı” olsun”

Başkan Ovacık, açıklamasının devamında; “Bu çalışmalara top yekun çıkacağız tüm üyelerimiz bu çalışmalara destek  verecek  ve başarıyı yakalayacağız. Ülkemizi laik, demokratik bir hukuk devleti olmaktan çıkartmak  istiyorlar. İstiklal mücadelesi sonunda kurduğumuz Cumhuriyetin bütün değerlerini yok edecek tek adam rejimine hayır diyoruz. Bu mücadele bizim demokrasi tarihimize geçecektir. Bu mücadele kutsal mücadeledir.  Ülkenin bölünmesini önlemek için çocuklarımızın geleceği için halkımızın hayır  diyeceğine inanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partililer olarak hiçbir ayrım yapmadan, kimliği, inancı ve yaşam tarzı ne olursa olsun  bütün vatandaşlarımızın demokratik ve özgür bir Türkiye’de yaşamalarını istiyoruz. Bizim gibi düşünmeyen insanların da özgürce düşüncelerini ifade edecekleri bir Türkiye istiyoruz. Demokrasiye sahip çıkmak hepimizin ortak görevidir. Bu doğrultuda yürüyeceğimiz çalışmalarda her kesimin düşüncesine saygı duyuyoruz. Ancak ortak düşüncede birleşmek zorundayız. O da Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimizi korumaktır, cumhuriyetimize, birliğimize karşı bu mücadeleyi hep beraber  yapacağız. Bizde Polatlı’da, çocuklarımızın geleceği için, vatanımız, milletimiz için buna ‘hayır’ demek zorundayız ve  bunu anlatmak üzere çalışmalarımıza başlıyoruz.  Bu  çalışmaya tüm üyelerimizin tam desteğini alarak başladık, mücadelemiz “hayırlı” olsun.”ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.