Ana sayfa GÜNDEM Kaymakam Tunçer ile Karne Heyecanı

Kaymakam Tunçer ile Karne Heyecanı

1726
0

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, dün ilçedeki okullara giderek öğrencilerin karne heyecanını paylaştı, öğrencileri tek tek tebrik etti.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemi dün sona erdi. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, İlçe Milli eğitim Müdürü Alican Kılıç ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte ilçedeki okullara bir dizi ziyarette bulundular. Kaymakam Tunçer ve beraberindeki heyet dün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İlkokulu, Şehit Seher Yaşar Kız İmamhatip Anadolu Lisesi, İmamhatip Ortaokulu, Polatlı Anadolu Lisesi, Genç Osman İlk ve Ortaokulu ile Huzurevi İş Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilere karnelerini verdi.

Kaymakam Tunçer’den Karne Günü Ziyareti

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, dün ilçedeki okullara giderek öğrencilerin karne heyecanını paylaştı, öğrencileri tek tek tebrik etti.

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemi dün sona erdi. Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, İlçe Milli eğitim Müdürü Alican Kılıç ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte ilçedeki okullara bir dizi ziyarette bulundular. Kaymakam Tunçer ve beraberindeki heyet dün 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri İlkokulu, Şehit Seher Yaşar Kız İmamhatip Anadolu Lisesi, İmamhatip Ortaokulu, Polatlı Anadolu Lisesi, Genç Osman İlk ve Ortaokulu ile Huzurevi İş Okulu’nu ziyaret ederek öğrencilere karnelerini verdi. Kaymakam Tunçer öğrencilere seslenerek; “2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının sonuna geldik. Derslerinize iyi çalışın. Sizleri gelecekte başarılı ve iyi yerlere gelmiş bireyler olarak görmek istiyoruz. Kapımız hepinize açık, ne zaman bir sıkıntınız olursa gelmekten çekinmeyin. Hepinize başarılar diliyorum, iyi tatiller.”dedi. Polatlı Anadolu Lisesi ziyaretinde Kaymakam Tunçer, kızı İlayda Tunçer’in karnesini bizzat vererek tebrik etti. Polatlı İmamhatip Ortaokulu’nda ise, birinci dönem yapılan okuma etkinliklerinde dereceye giren öğrencilere hediyeler Kaymakam Tunçer ve Müdür Kılıç tarafından verildi.